События

Валерій Ярошенко провів робочу зустріч з представниками Китайської Народної Республіки

Українську сторону представляли в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, начальник Управління міжнародного співробітництва, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Святослав Лешик, заступник начальника Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Інна Бондіні, проектний менеджер Офісу реформ КМУ Ольга Макогон. Від Китайської Народної Республіки у зустрічі брали участь, помічник  Директора інституту Лінь Чженьцянь, президент компанії «Українська міжнародна медіа-культура» Лю Юйдань, помічник президента компанії «Українська міжнародна медіа-культура» Валерія Самосват.

«Головна мета державної служби зайнятості – надати допомогу тим, хто її потребує, а саме – знайти роботу або змінити професію. Наші офіси працюють у всіх регіонах, від маленьких селищ до великих міст. Так, на сьогодні ми маємо 753 відділення, де працює близько 12 700 кваліфікованих спеціалістів. У системі служби створено 11 Центрів професійно-технічної освіти, де ми здійснюємо професійне навчання безробітних та готуємо до започаткування власної справиФінансування нашої діяльності здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкого державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми активно співпрацюємо з іншими країнами щодо офіційного працевлаштування наших громадян за кордоном. Крім того, наша служба надає дозволи іноземним громадянам на працевлаштування в Україні. Саме громадянам Китаю надано найбільше дозволів», – зазначив В. Ярошенко.

Зі свого боку, представники китайської сторони запропонували об’єднати зусилля китайської та української сторін  з метою підтримки проекту щодо навчання та підготовки безробітних в освітній системі Українського інституту міжнародної освіти «УІМО/UIIE», до якої на сьогодні входять 10 українських та 4 європейських університетів.

«Це спеціальний освітній простір, який має на меті стимулювання прогресивного розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних та, за необхідності, надасть можливість пройти відповідне навчання в будь-якому виші нашої освітньої мережі», – зазначив Лю Юйдань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *