Події

Директор Національного музею Китаю у Києві

З 6 по 8 листопада 2016 року, з ініціативи UIMC та запрошення державних представників, Київ відвідали директор Національного музею Китаю – Ву Вейшан, керівник комітету Шовкового Шляху з культури – Пан Ікуй, а також керівник відділу міжнародних зв’язків та завідувач художньої колекції Національного музею Китаю.

На офіційній зустрічі китайської делегації у Міністерстві культури України обговорювалися перспективи співпраці Національного музею Китаю та Міністерства культури України, після офіційної дискусії Міністр культури України – Євген Ніщук вручив Ву Вейшану Нагороду за заслуги перед українським народом.

Делегація також завітала до Національного художнього музею України, де відбулося відкриття художньої виставки Володимира Козюка, присвячене темі Китаю. У Національному музеї Ву Вейшан нагородили Орденом Слави Народного посольства України від фонду першого президента України Леоніда Кравчука.

Під час візиту до Києва делегація зустрілася з представниками Національної Академії Образотворчих Мистецтв та Архітектури України та відвідала виставку ректора Академії Андрія Володимировича Чебикіна, а також головні пам’ятки міста.