Компанія UIMC співпрацює з одними з найвідоміших художників України, які завдяки UIMC мають можливість організації своїх авторських виставок та подальший розвиток у мистецтві, а також можливість популяризації своїх робіт в Україні та за кордоном.

Ukraine International Media Culture має досвід створення справді унікальних та приголомшливих проєктів, одним із яких є «Український Міжнародний Союз Кіберспорту». Проєкт полягав у створенні проекту для змагань з кіберспорту та трансляції всіх пов’язаних із цією подією на величезну аудиторію.

 

Виняткові досягнення Компанія UIMC досягла у галузі творчості, не лише в Україні, а й у Китаї, організовуючи міжнародні мистецькі виставки за підтримки Міністерства культури України. Активно співпрацювала з Українською асоціацією митців, Національною академією мистецтв, Національним художнім музеєм та іншими організаціями для проведення різних видів виставок живопису. Почесним гостем виставок були перші особи України, одним із яких був Віктор Ющенко.
 
Шалено популярним і великим проєктом був «Міс Україна 2017». Місяці підготовок та знімання, величезна праця всієї команди та учасників привели до неймовірного результату. Конкурс пройшов на найвищому рівні, був показаний у багатьох країнах світу. Це перший великий масштабний конкурс краси в історії, який транслювався онлайн із використанням декількох камер PGC.
 
Також Компанія UIMC займається виробництвом відео продукції, а саме кіно та серіалів для міжнародного ринку. Одними з найбільших проєктів у цій категорії є “Second Life”, “Золоте око”, “Бурштинове Серце”, “Зниклий бурштин”, “У небі Китаю”.
 
Під час вторгнення Росії в Україну компанія UIMC стартує один із найбільш значущих у даний період, для нашої країни проєкт «Ukrainian Fight: Every day»

Stars Collective Films Entertaiment Group Inc (Америка), українська компанія Ukraine International Media Culture та Лю Юйдань (як український продюсер) уклали договір про реалізацію глобального медіапроєкту «Ukrainian Fight: Every Day».

Проєкт «Every Day» це глобальний медійний проєкт, частину доходу від реалізації якого, засновники планують направити на підтримку гуманітарної сфери України.

Виникли питання, зауваження чи пропозиції?
Просто напишіть нам!