Про компанію UIMC Ukraine International Media Culture

UIMC Ukraine International Media Culture – передова компанія в Україні, яка підтримує дружні партнерські відносини зі станами Азії. Діяльність компанії UIMC охоплює сфери освіти, культури, медіа, шоу-бізнесу, а також сферу програмування, бізнесу та фінансів.

Основне завдання компанії UIMC – це зробити якнайбільше проектів, що охоплюють різноманітні сфери, та які впливатимуть на позитивний імідж України, а також на співпрацю України з різними країнами.

Компанія UIMC співпрацює з одними з найвідоміших художників України, які завдяки UIMC мають можливість організації своїх авторських виставок та подальший розвиток у мистецтві, а також можливість популяризації своїх робіт в Україні та за кордоном.

Ukraine International Media Culture має досвід створення справді унікальних та приголомшливих проектів, одним із яких є «Українська Міжнародна Спілка Кіберспорту». Проект полягав у створенні проекту для змагань з кіберспорту та трансляції всіх пов’язаних із цією подією на величезну аудиторію.

Вражаючі досягнення Компанія UIMC досягла у галузі творчості, не лише в Україні, а й у Китаї, організовуючи міжнародні мистецькі виставки за підтримки Міністерства культури України. Активно співпрацювала з Українською асоціацією митців, Національною академією мистецтв, Національним художнім музеєм та іншими організаціями щодо різних видів виставок живопису.

Почесним гостем виставок були перші особи України, одним із яких був Віктор Ющенко.

Шалено популярним і великим проектом був «Міс Україна 2017». Місяці підготовок та зйомок, величезна праця всієї команди та учасників привели до неймовірного результату. Конкурс пройшов на найвищому рівні, був показаний у багатьох країнах світу.

Це перший великий масштабний конкурс краси в історії, який транслювався онлайн із використанням декількох камер PGC.

Також Компанія UIMC займається виробництвом відео продукції, а саме кіно та серіалів для міжнародного ринку. Одними з найбільших проектів у цій категорії є “Second Life”, “Золоте око”, “Бурштинове Серце”, “Зниклий бурштин”, “У небі Китаю”.

Під час вторгнення Росії в Україну компанія UIMC стартує один із найбільш значущих у даний період, для нашої країни проект «Ukrainian Fight: Every day»

Впевнена перемога України на інформаційному фронті в Європі (включно з перемогою України на пісенному конкурсі Євробачення 2022), підштовхнула американську компанію Stars Collective Films Entertaiment Group Inc. До продовження цієї боротьби на американському ринку.

Stars Collective Films Entertaiment Group Inc (Америка), українська компанія Ukraine International Media Culture та Лю Юйдань (як український продюсер) уклали договір про реалізацію глобального медіа проекту Every Day.

Продюсером проекту з американського боку виступає Patrick Wachsberger, серед робіт якого Містер та Місіс Сміт, Голодні ігри, Дивергент та переможець фестивалю Sundance, володар премії Oscar 2022, фільм CODA: дитина глухих батьків.

Проект Every Day – це глобальний проект, частину доходу якого (за вирахуванням витрат) засновники планують направити на підтримку гуманітарної сфери (державні установи) України.

У рамках просування компанія готова запросити посольством проекту «Щодня» актора Джейсона Стетхема (зокрема розглядається можливість його приїзду в Україну).

Проект включає створення серії (не менше 10) короткометражних стрічок про українських військових. Кожна серія – один день українського військового та його родини, поєднаний паралельним монтажем. У майбутньому дохід, отриманий від реалізації NFT-зображень героїв циклу та прибуток від продажу на стрімінгових сервісах, буде спрямований сім’ям героїв.

возникли вопросы, замечания или предложения ?
Просто напишите нам !