Під час вторгнення Росії в Україну компанія UIMC стартує один із найбільш значущих у даний період, для нашої країни проєкт «Ukrainian Fight: Every day»
Впевнена перемога України на інформаційному фронті в Європі (включно з перемогою України на пісенному конкурсі Євробачення 2022), підштовхнула американську компанію Stars Collective Films Entertaiment Group Inc. До продовження цієї боротьби на американському ринку.
Stars Collective Films Entertaiment Group Inc (Америка), українська компанія Ukraine International Media Culture та Лю Юйдань (як український продюсер) уклали договір про реалізацію глобального медіапроекту Every Day.
Продюсером проєкту з американського боку виступає Patrick Wachsberger, серед робіт якого Містер та Місис Сміт, Голодні ігри, Дивергент та переможець фестивалю Sundance, володар премії Oscar 2022, фільм CODA: дитина глухих батьків.
Проєкт Every Day – це глобальний проєкт, частину доходу якого (за вирахуванням витрат) засновники планують направити на підтримку гуманітарної сфери (державні установи) України.
У рамках просування компанія готова запросити посольством проєкту «Ukrainian Fight: Every day» актора Джейсона Стетхема (зокрема розглядається можливість його приїзду в Україну).
Проєкт включає створення серії (не менше 10) короткометражних стрічок про українських військових. Кожна серія – один день українського військового та його родини, поєднаний паралельним монтажем. У майбутньому дохід, отриманий від реалізації NFT-зображень героїв циклу та прибуток від продажу на стрімінгових сервісах, буде направлено сім’ям героїв.