Компанія UIMC розробила власну NFT-колекцію. Ми створили картини, які розкажуть про війну. Ціль проекту сконцентрувати увагу світу на геноцид українського народу.

Україні потрібна підтримка, Україні потрібна допомога!

 

Колекція “THE SHADOW OF WAR”

Раніше там гралися діти, коли батьки були на роботі. Раніше там снідали бутербродами, або вівсянкою. Раніше там сміялися і плакали. Раніше там було життя, а тепер там згорілі будинки, машини і могили. В цих місцях вже немає людей, тепер там тільки їхні тіні. Тіні війни.

Колекція “UKRAINIAN WOMEN”

Демонструє красу українських жінок. Одна не схожа на іншу, всі різні, але у всіх є одне спільне – унікальність. 

 

Колекція “WAR HEROINE”

Ця колекція познайомить вас з відважними українськими жінками. Жінками, які на рівні з чоловіками борються за нашу свободу, ризикуючи власним життям.

 

Колекція “MOTHERLAND”

Мати нас народжує і піклується, про нас все своє життя, оберігаючи нас від зла. Зараз ми виросли і наш час оберігати нашу мати, нашу Батьківщину.

 

Колекція “BLOODY TRAIL”

Війна ходить по українським містам і всюди залишає свій кривавий слід. Кров не відпирається, кров не змивається – кров залишає сліди назавжди. Ми ніколи не забудемо, ми ніколи не пробачимо. 

 

Колекція “DEFENSIVE”

 Наші військові захищають нас кожен день. Страх відійшов на другий план – зараз головне захистити Україну, захистити українців.

Ми безмежно вдячні нашим героям за мужність. 

Дякуємо!